Odświeżacze powietrza do hoteli

Chcesz odświeżyć apartament na krótko przed przyjazdem gości? Zależy Ci na błyskawicznym i trwałym usunięciu nieprzyjemnych zapachów? Odświeżacz powietrza do hoteli One Shot będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania! Produkty bazują na mocno skoncentrowanych esencjach zapachowych, więc z czystym sumieniem możemy je polecić zarówno do niewielkich pensjonatów czy hosteli, jak i o wiele większych obiektów.

One Shot to odświeżacz, który imponuje nie tylko skutecznością w neutralizacji niepożądanej woni. Warto go też zamówić ze względu na szeroką gamę wariantów zapachowych: od słodkiego rumianku i subtelnej bawełny po egzotyczną zieloną herbatę i nieco korzenny aromat krzewu paczuli. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla gości swojego hotelu!

W ofercie znajduje się także One Shot Smoke Killer – specjalistyczny neutralizator dymu tytoniowego. Nasi Klienci cenią go za błyskawiczne działanie i wszechstronność: poza branżą hotelarską świetnie sprawdza się również w gastronomii. Zapoznaj się z kompletnym asortymentem i zamów sprawdzone odświeżacze powietrza w atrakcyjnej cenie.

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło